GM Simons werft aan: CNC-FrezerJobomschrijving 

Heb jij oog voor het kleinste detail en kan je overweg met een CNC-freesmachine? Dan is onze vacature duidelijk iets voor jou. Als CNC-frezer bij GM Simons verzorg jij het bewerken en aanmaken van fijnmechanische onderdelen. Daarnaast maak je ook onderdelen voor het gebruik in stans- en vormmatrijzen. Verder zal je binnen ons team ook taken als CAM-programmeren en werken volgens tekening/ file voor je rekening nemen. Je werkt met Heidenhain besturing op 3-5 assige machines.

What you bring to the table: wat kan jij ons bieden?

Wij zoeken een CNC-frezer die bij voorkeur technisch geschoold is. Daarnaast zijn werkervaring, kennis van Work-NC en Visie pluspunten, maar laat dat je zeker niet afschrikken. Wij verzorgen namelijk ook een interne opleiding zodat je helemaal klaargestoomd wordt voor de job. 

Alles op een rijtje:

 • Diploma/opleiding: liefst technisch geschoold
 • Relevante ervaring: een pluspunt, maar je krijgt ook een interne opleiding
 • Andere pluspunten: kennis van Work-NC en Visie
 • Basiskennis Nederlandse taal

Jobgerelateerde competenties 

De CNC-frezer die wij zoeken: 

 • Kan machinale freesbewegingen uitvoeren.
 • Kan snijgereedschappen monteren, afstellen en onderhouden.
 • Kan werkstukken opspannen en manueel of CAM programmeren.
 • Wordt niet afgeschrikt door nauwkeurig werk.
 • Beschikt over een serieuze technische knobbel.

Persoonsgebonden competenties

Onze perfecte CNC-frezer:

 • Wordt niet afgeschrikt door zelfstanding werk.
 • Is ook een echte teamplayer.
 • Gaat nauwkeurig te werk: in onze sector is dat zeker een must.
 • Komt afspraken na. 

What we bring to the table: wat kunnen wij jou bieden?

Kom je bij ons werken als CNC-frezer, dan krijg je een competitief loonpakket met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques. Je krijgt een voltijds contract van onbepaalde duur en werkt tijdens dagdienst met vlottende uren. Daarnaast zal je als CNC-frezer bij GM Simons nooit eentonig werk moeten uitvoeren. Wij hebben namelijk iedere dag andere projecten die je mag aanpakken. Dat zorgt voor een job met voldoende afwisseling. Voordat je bij ons aan de slag gaat, verzorgen wij ook een interne opleiding.

Alles op een rijtje: 

 • Competitief loon 
 • Extralegale voordelen: maaltijdcheques 
 • Dagdienst met vlottende uren
 • Voltijds contract van onbepaalde duur
 • Interne opleiding 
 • Afwisselend werk 
 • Doorgroeimogelijkheden

Over GM Simons 

Bij GM Simons kom je terecht in een gepassioneerd familiebedrijf in het Limburgse Hamont-Achel. Als gereedschapsmakerij vinden wij een uitdaging in het leveren van precisiewerk voor onze klanten. We zijn dan ook geen productiebedrijf dat tienduizenden stuks per dag moet produceren, maar wel een bedrijf dat echt maatwerk levert. Dat maakt iedere opdracht uniek en dat geeft bovendien ook nog eens veel voldoening.

Kom jij ons team versterken? 

Ben jij de CNC-frezer die wij zoeken? Aarzel dan niet om je CV op te sturen naar Stijn@gm-simons.be. Kan jij ons helemaal inpakken met je skills aan de freesmachine? Dan nodigen we je graag uit voor een gesprek. Blijkt daaruit dat jij helemaal in ons plaatje past, dan word jij onze nieuwe collega. 

Solliciteer hier

Meest recent

 
Uitgebouwd hi-tech machinepark
& hoog gekwalificeerde werknemers
 

ontdek meerContacteer Ons

Meer producten

In de kijker

Hoe kunnen wij u helpen?

Graag tot uw dienst.​​​​​​​